Dołącz do nas

Łatwiej iść samemu, ale dalej zajdziesz jeśli idziesz z innymi ludźmi.
Kto wie...? Może nawet "do gwiazd"?

Kogo szukamy

W naszej Fundacji wierzymy, że pomoc w depresji powinna opierać się na wielu filarach, w końcu jesteśmy i duszą i ciałem. Dlatego chcemy współpracować z ekspertami z różnych dziedzin, może właśnie z Tobą?

Nie czuj się ograniczony! Jeśli twoje kompetencje wykraczają poza listę, ale czujesz że chcesz z nami pomagać i jest to Twoje miejsce na świecie, nie krępuj się i pisz do nas!

Zobacz, kogo aktualnie szukamy:

Trenerów umiejętności miękich

Jesteś psychologiem, coachem rozwoju osobistego, trenerem medytacji, mindfullness lub innych aktywności związanych z rozwojem osobistym lub duchowym? Jesteś idealnym kandydatem do naszego zespołu!

Ludzi związanych ze sztuką i sportem

Jesteś trenerem sportu, biegania, piłki nożnej, turystyki rowerowej, turystyki górskiej, uczysz śpiewania, prowadzisz warsztaty z malarstwa, rzeźby lub rękodzieła? Jesteś idealnym kandydatem do naszego zespołu!

Liderów, organizatorów

Potrafisz załatwić wszystko, umówić, pojechać, dogadać się, zarządzać ludźmi, lub chcesz te umiejętności rozwijać? Jesteś idealnym kandydatem do naszego zespołu!

Zrób pierwszy krok...

...zostaw namiary na siebie, napisz o sobie kilka słów... albo wpisz kilka #hashtagów które Cię najlepiej opisują. Możesz też podać swój nr telefonu, albo nazwę profilu na social media, jeśli chcesz.

Mobirise
Fundacja Droga Do Gwiazd

Wsparcie dla osób w trudnej sytuacji życiowej, depresja, radzenie sobie ze stresem.


Obserwuj nas
KRS: 0000948861
NIP: 6762611998
30-392 Kraków
ul. Jana Piltza 42/15

Made with ‌

Easy Website Builder